O nas | Ecometrixo – Twój osobisty analityk e-commerce!

O nas

Naszą misją jest pomaganie zarządzającym sklepami internetowymi zwiększyć sprzedaż poprzez monitorowanie kluczowych wskaźników e-biznesu

Dane ze wszystkich źródeł w jednym panelu

Analiza wyników osiąganych przez Twój sklep internetowy jest kluczowym elementem rozwoju i podejmowania dalszych decyzji biznesowych. Ilość dostępnych źródeł służących do zbierania i przedstawiania KPI jest ogromna. Z naszym narzędziem możesz zgromadzić wszystkie te dane w jednym miejscu, w postaci przejrzystych tabel i wykresów.

Ecometrixo to panel zbierający dane ze źródeł reklamowych w czasie rzeczywistym, które przeliczane są na najważniejsze KPI, takie jak konwersja sklepu, ruch, ROI i wiele wiele innych.

Wykorzystaj potencjał analizy danych

Śledź aktywność w witrynie, współczynnik konwersji, średnią wartość koszyka i wiele więcej i na tej podstawie podejmuj lepsze decyzje. Wykorzystaj potencjał swoich danych i znajdź w nich odpowiedzi na najpilniejsze wyzwania biznesowe. Analiza wyników osiąganych przez Twój sklep internetowy to kosztowna i czasochłonna procedura, która wymaga pracy specjalisty, dlatego warto postawić na rozwiązanie, które Cię w tym wyręczy.

Jakie możliwości daje Ci
panel Ecometrixo?

E

zbieranie danych ze wszystkich dostępnych źródeł reklamowych w jednym miejscu,

E
analizowanie kluczowych dla e-sklepu KPI, wydatków oraz przychodów w czasie rzeczywistym,
E

automatyczne generowanie danych w formie czytelnych wykresów i tabel,

E

cykliczna wysyłka raportów z wynikami,

E

personalizacja panelu poprzez dodanie własnych kosztów, wyznaczenie celów oraz dostosowanie widoku do własnych preferencji.

panel ecometrixo

Pomożemy znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązanie

Nasz zespół

Zespół Ecometrixo tworzą osoby z pasją i doświadczeniem w branży e-commerce, których priorytetem jest rozwój zarówno w kontekście zawodowym, jak i poszerzania grona zadowolonych klientów. Chcemy się dzielić naszą wiedzą, dlatego stworzyliśmy blog, na którym można znaleźć najważniejsze informacje z zakresu e-commerce oraz aktualności i ciekawostki branżowe.

Dołącz do naszego
zespołu

W Ecometrixo stawiamy na nieformalną i przyjazną atmosferę, która sprzyja realizacji założonych zadań. U nas każdy może czuć się jak u siebie i bez skrępowania dzielić się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami.

Komunikacja oparta na zaufaniu, wzajemne wsparcie oraz szacunek – to kilka z wielu wartości, którymi kierujemy się w Ecometrixo. Do każdego pracownika podchodzimy indywidualnie i dajemy szerokie pole do popisu. Chcesz, aby Twoje pomysły zostały zauważone i miały realny wpływ na działanie firmy, w której pracujesz?