O nás | Ecometrixo – Váš osobní analytik e-commerce!

O nás

Naším posláním je pomáhat manažerům online obchodů zvyšovat prodej sledováním klíčových ukazatelů e-podnikání

Data ze všech zdrojů na jednom panelu

Analýza výsledků dosažených vaším internetovým obchodem je klíčovým prvkem rozvoje a přijímání dalších obchodních rozhodnutí. Počet zdrojů dostupných pro sběr a prezentaci KPI je obrovský. S naším nástrojem můžete všechna tato data shromažďovat na jednom místě ve formě přehledných tabulek a grafů.

Ecometrixo je panel, který shromažďuje data z reklamních zdrojů v reálném čase, která se převádějí na nejdůležitější KPI, jako je konverze obchodu, návštěvnost, ROI a mnoho dalších.

Využijte potenciál analýzy dat

Sledujte aktivitu na webu, konverzi, průměrnou hodnotu košíku a mnoho dalších, abyste na tomto základě mohli přijímat lepší rozhodnutí. Využijte potenciál Vašich dat a najděte v nich odpovědi na nejnaléhavější obchodní výzvy. Analýza výsledků dosažených Vaším internetovým obchodem je nákladný a časově náročný postup, který vyžaduje práci odborníka, proto stojí za to zvolit řešení, které to udělá za vás.

Jaké možnosti vám dává panel Ecometrixo?

E

shromažďování dat ze všech dostupných reklamních zdrojů na jednom místě,

E

analýza klíčových KPI e-obchodu, výdajů a příjmů v reálném čase,

E

automatické generování dat ve formě přehledných grafů a tabulek,

E

cyklické zasílání zpráv o výsledcích,

E

personalizace panelu přidáním vlastních nákladů, určením cílů a přizpůsobením pohledu vlastním preferencím.

panel ecometrixo

Pomůžeme najít nejlepší řešení pro vás

Náš tým

Tým Ecometrixo se skládá z lidí s vášní a zkušenostmi v odvětví e-commerce, jejichž prioritou je jak profesionální rozvoj, tak i rozšíření skupiny spokojených zákazníků. Chceme se podělit o naše znalosti, a proto jsme vytvořili blog, kde najdete nejdůležitější informace z oblasti e-commerce, obchodní zprávy a novinky.

Připojte se k našemu týmu

V Ecometrixo se zaměřujeme na neformální a přátelskou atmosféru, která podporuje provádění předpokládaných úkolů. U nás se každý může cítit jako doma a bez váhání sdílet své nápady a postřehy.

Komunikace založená na důvěře, vzájemná podpora a respekt – to jsou některé z mnoha hodnot, které nás ve společnosti Ecometrixo vedou. Ke každému zaměstnanci přistupujeme individuálně a poskytujeme širokou škálu možností. Chcete, aby si vaše nápady všimly a měly skutečný vliv na práci společnosti, ve které pracujete?